Keen Uneek – nový model sandálů

Publikováno: 28. 7. 2017


Keen Uneek - IMG-5004

Na cestovatelském festivalu Kolem Světa 2017 byl poprvé představen revoluční typ nových sandálů Keen Uneek, které vynikají svým unikátním funkčním designem. Počáteční nedůvěra se změnila v naprosté nadšení a lehké boty již nechceme sundat z nohy.

Nový model sandálů Keen Uneek upoutá vaši pozornost už když vidíte jejich výrobu na vlastní oči. Je totiž ruční. A to se v dnešní době už zas tak moc nevidí, že by někdo v Evropě ještě ručně vyplétal sandále.

Bota se na první pohled zdá méně pevnější a odolnější než „klasické“ keen sandály, ale je to jen první dojem. Naopak pokud sandále obujete, nepřestáváte se divit. Při prvním nazutí se může u mužů objevit tlak na nárt, ten ale záhy zmizí a naopak pružný materiál se přizpůsobí i noze s vyšším nártem. Z boty se pak stává neuvěřitelně lehká a prodyšná ochrana vaší nohy. Pravdou je, že podrážka není stavěna do těžkého terénu jako jiné modely keen sandálů, vynahradí to však její lehkost a dostatečná pevnost na lehčí treky do přírody či dlouhé procházky městem.

Zatímco v jiných botách po celém dni běhání po městě noha pálí, potí se a trpí na rozpáleném asfaltu, v těchto sandálech je člověku příjemně celý den. Dokonale boty ocení i řidiči, neb na řízení jsou boty pohodlné, dostatečně pružné a noha krásně větrá. Pro mě je to dokonce jediná „plná“ bota, do které nemusím mít ponožku z obavy z odřenin a to ani při celodenním výletu.

Sandále jsme vyzkoušeli na několika celodenních výletech do přírody, při řízení auta i při každodenních pochůzkách městem. Boty jsou v letních měsících dokonale pohodlné a vzdušné, že člověku se z nich už nechce zpět do pohorek. Když tyto všechny přednosti sečteme i s bohatou nabídkou moderních barev jsou sandále Keen Uneek skvělou volbou na léto jak pro muže tak pro ženy.

Milujeme staré známé Keeny, ale i nové a unikátní Keeny Uneek.

Doporučují
Jana a Karel Wolfovi
Kolemsveta.cz