Doprovodný program festivalu 3.-4.12.2016

 

EXOTIC FOOD COURT

Ochutnejte tradiční pokrmy z Afriky, Asie či Blízkého východu. Speciality vám nabídnou: Mr. Dastarkhan z UZBEKISTÁNU, Mr. Mulenda z KONGA, Mr. Zourabi z POBŘEŽÍ SLONOVINY, Mr. Sigh z INDIE, Mr. Gelechyan z ARMÉNIE, Mr. Demuni ze SRÍ LANKY, Mr. Vu z VIETNAMU, společnost Bwindi z UGANDY a Mrs. Harumi z INDONÉSIE.

 

TRAVELLERS MARKET

Nabídka zajímavého oblečení, šperků a jiných výrobků z dalekých světů. Cestovatelské potřeby, knihy a průvodce. Rady na cesty od profesionálů ve svém oboru i zástupců jednotlivých zemí. Prezentace neziskových organizací, cestovních kanceláří i turistických centrál.

 

SLOSOVÁNÍ ANKETNÍCH LÍSTKŮ

Vyplňte anketní lístek (k dostání na pokladně po zakoupení vstupenky), vhoďte ho do slosovací vietnamské nůše z bambusu a čekejte na svou výhru. Slosování všech lístků probíhá v sobotu a v neděli od 16.00 v hlavním sále č. 1 – Meridian. Můžete vyhrát poukázky na zboží Loap v hodnotě 2000 Kč, batohy a miniky Hannah, předplatné cestovatelských časopisů, cestovatelské publikace a průvodce, atd …

 

PÍSKOVÁNÍ OBRÁZKŮ

Tvoření pískem je atraktivní a kreativní zábava pro děti i dospělé. Vytvořte si originální dárek na Vánoce v dílně Tvoříme pískem, kde si budete mít možnost vypískovat originální obrázky a mandaly barevnými písky.  Více info na www.tvorime-piskem.cz

 

MALOVÁNÍ HENNOU

Ornamenty z přírodní henny vám vytvoří profesionální tanečnice indických tanců. Hennou se tradičně zdobí lidé v Indii i arabských zemích. Ozdoba vydrží několik dní až týdnů.

 

 

 

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

Elegantní ornamenty, domorodé líčení či pohádkové nebo zvířecí postavy vám i vašim dětem vytvoří na obličeji smývatelnými barvami umělec Kamil Rain.

 

 

AFRICKÉ COPÁNKY

Nechte si vytvořit krásné africké copánky od guinejské tanečnice Marietou Traoré, která vystoupí v rámci festivalu i se svou taneční skupinou African Sistaz.