Vandráci Vagamundos ve Střední Americe

Liska, Revai - vagamundos

Trojice českých dobrodruhů – herci Pavel Liška, Jan Révai a režisér Hynek Bernard, alias Vandráci Vagamundos procestovali Střední Ameriku z Panamy do Mexika, aniž by věděli, co je čeká. Poutníci vyrazili na vlastní pěst, bez štábů, doprovodných vozidel, hotelů a mezinárodní kuchyně jen s tím, co jejich motorky uvezou. Poznali život indiánských kmenů – navštívili Lakandonce v Mexiku a panamské indiány Kuna na ostrovech San Blas. Očekávejte zábavnou cestovatelskou show s velkým množstvím filmového materiálu.

 

 

Koná se:

Kolem Světa | 25. 11. 2018 | SÁL 1 MERIDIAN | 14:00 - 15:30 | detail festivalu

Pavel Liška je český divadelní a filmový herec. V posledních několika letech, se účastnil motorkářské expedice MOTO CESTOU NECESTOU společně s Honzou Révaiem a Egonem Kulhánkem.

Jan Révai (*1974) je český herec a tanečník. Obdivoval jsem kluky, co jezdili motokros a tiše záviděl všem, co jezdili do školy na mašině, na kterou se daly zaručeně balit holky. S motorkami jsem přišel do styku od dětství, ale na svou první motorovou lásku jsem si počkal do třiceti. A musím říct, že jsem poměrně věrný, moje BMW 650 GS mě doteď nezklamala a tak si dál frčím cestou necestou a těším se na super výlet, který nás čeká.