Plánujete cestovat? Plánujte cestovat s pojištěním

Publikováno: 27. 11. 2015


pojisteni

Cestovní pojištění je mnohými cestovateli opomíjeno. Zároveň pak existuje skutečně velký počet lidí, kteří se kvůli neuzavřenému cestovnímu pojištění dostali do velkých existenčních problémů, protože museli platit všechny své výlohy.

Ono totiž mnohým připadá, že na cestování jim stačí zdravotní pojištění. To je pravda tak možná z desetiny.

Při cestování po Evropské unii je platná takzvaná kartička evropského pojištěnce. Nicméně pouze pro nejnutnější ošetření. V zemích, kde je pak vysoká spoluúčast na zdravotním plnění vás pak spolehnutí na tuto kartičku, kterou zřejmě máte i teď v peněžence, může stát zatraceně draho. Navíc zcela logicky mimo EU vám je k ničemu.

Proto se vyplatí si připlatit pár stovek za zajištění absolutního bezpečí. Zároveň jak již bylo řečeno, se velice vyplatí zařídit si například cestovní pojištění do Rakouska už jen pro případ, že by dovolená nebyla podle plánu.

Cestovní pojištění online a hned

Cestovní pojištění je speciální produkt, který by za vás měl zaplatit náklady spojené s vaší nouzí. Ve chvíli, kdy se zraníte, uděláte škodu na životech a majetku se vám může velice hodit. Je totiž lepší zaplatit pár stovek, než pak složitě v zahraničí vysvětlovat, že na vašem účtu ty tři miliony za škodu, kterou jste čistě omylem způsobili, prostě nemáte.

Hledáte-li pak nejvýhodnější a nejlevnější cestovní pojištění, doporučujeme vám využít srovnávače cen Porovnej24.cz. Právě tato služba vám vybere to nejlepší z několika stovek produktů, které budou střiženy vaším podmínkám na míru.

Porovnej24.cz má na svém webu přehledný a intuitivní formulář, který vás požádá o všechny důležité informace, načež získáte skutečně přehled o trhu cestovního pojištění do zahraničí. Všechny dokumenty si vytisknete a můžete jet. Proto vám služba velmi pomůže právě ve chvíli, kdy hledáte nejlevnější cestovní pojištění na poslední chvíli.