77 neuvěřitelných míst Evropy

Hana Machalova - evropa (4)

Hana Machalová patří k hlavním cestovatelským motivátorům u nás. Je autorkou knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (Albatros, Bizbooks). Vystupuje často v médiích, kde radí lidem, jak cestovat na vlastní pěst a přitom ušetřit.

Dozvíme se její příběh, který ji dostal z východní Moravy na cesty od Havaje přes Kanadu, USA, Karibik, celou Evropu až po Kazachstán, Čínu, Thajsko, Singapur nebo Japonsko.

V této přednášce Vám bude poutavě vyprávět o tom, jak objevila 77 neuvěřitelných míst Evropy, o kterých většina lidí nemá ponětí. A hlavně, jak se na ně můžete dostat i Vy. Dozvíte se, jak se vyznat v jízdenkách, letenkách a jak můžete omezit svou uhlíkovou stopu, která je dnes velkým tématem. Jak neutratit za cestování celé jmění a přitom si splnit cestovatelské sny. Věříme, že Vás nakazí svou energií a po přednášce budete chtít okamžitě vyrazit.

Hanu Machalovou sledují tisíce fanoušků na sociálních sítích, kde sdílí své tipy, fotografie a zajímavosti z cest. Přijďte si i Vy pro dávku motivace.

Hana Machalová patří k hlavním cestovatelským motivátorům u nás. Její rady a zážitky z cest sledují tisíce lidí na sociálních sítích. Je autorkou knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (Albatros). Objevuje se v médiích, učí, jak cestovat lépe, na vlastní pěst, jak se vyhýbat davům turistů a skloubit rodinný a cestovatelský život v běžných podmínkách zaměstnaných lidí.