Zažijte Afriku jak jí neznáte

SLAVEK KRAL - afrika (9)

No jo, když spolupořadateloviLowCost Race dáte výzvy z minulých ročníků, tak se nenechá zahanbit.

Jak si stopnout letadlo, loď, policejní auto, koně nebo pašeráky drog? Jaké to je, když vás obklíčí 200 slonů v safari? Jak náročné může být objet Mauritius na kole? Jak přespat u kolemjdoucích Masajů? Jak se dostat na místní svatbu? Jak do televize? Jak překonat malárii? Co dělat v Kibeře (slam)? Jak se dostat na školní divadelní festival? Jak přemluvit děcka aby váleli sudy a zpívali u toho českou hymnu? Jak vypadá dovolená cestovatele?

Dobrovolničení na 7mi různých místech, blesk, bungee jumping nebo řízení trajektu i kamionu a brutal lowcost cestování za účelem poznání místních kultur zažiješ při video-přednášce, která vás namotivuje vyjet teď hned a poznat Svět.

Půl roku stopování, dobrovolničení a kempování po 14ti zemích Afriky. Slávek Král cestuje jinak a jeho neskutečné příběhy vás rozhodně dostanou.

Slávek Král cestuje už 10 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 300 000 km po víc jak 87 zemích světa. Drží dva rekordy, pořádá dva festivaly, má dva pejsky a napsal dvě knihy: "Stopařův průvodce zeměkoulí" a "Stopem se psem: Do Japonska bez Japonska". www.facebook.com/slavektravelblog