AFTER PARTY v Planet Sushi Restaurant

V sobotu 12.3.2016 po oficiálním programu festivalu pokračuje cestovatelská after party v restauraci Planet Sushi. Jste srdečně zváni společně s cestovateli posedět, popovídat a předat si své zkušenosti, dojmy a zážitky z cestování a festivalu na adrese Nádrážní 110, Praha 5 Smíchov, hned u stanice metra B Anděl.

Po celý víkend nabízí restaurace Planet Sushi slevu pro všechny návštěvníky festivalu s platnou vstupenkou 15% na veškerý sortiment restaurace. Ochutnejte originální kousek Asie v Planet Sushi.

 

 

 

 

 

 

 

Japonská restaurace Planet Sushi nabízí originální japonská jídla vyznačující se elegantní jednoduchostí, čistou chutí a vysoce kvalitními surovinami. Pokrmy v restauraci byly speciálně navrženy přímo japonským šéfkuchařem pro mezinárodní koncept restaurací Planet Sushi. Naší filozofií je snoubení tradičních ingrediencí v nejvyšší kvalitě s prvky moderní asijské kuchyně. Vyváženost gramáže ryb poměrem rýže společně s mořskými produkty, japonskou ředkví takuan, sýrem Philadelhia či avokádem příjemně potěší vaše smysly. Slané pokrmy lahodně doplňují i dezerty v duchu Asie s moderní filozofií plné čokolády, rýže a vanilky. Nechte se zlákat lehkostí asijské kuchyně v Planet Sushi.