Cestovatelský speed dating

21109949 - portrait of happy couple with map leaning on suitcase in house

Dali jsme dohromady dvě témata – seznámení a cestování – a vznikl tak Cestovatelský speed dating. Během akce poznáte lidi jako vy – pro které je cestování záliba, způsob relaxace, někdy také součást vysněné práce. S takovými lidmi, najít společné téma, nebude žádný problém. Jediné, co vám bude vrtat hlavou je, jak se během jednoho večera mohla sejít taková prima parta lidí. Cestovatelský speed dating je pro účastníky Festivalu Kolem Světa zcela zdarma. Registrovat se můžete na: info@seznamovacivecer.cz

Více informací o Cestovatelské seznamce se dozvíte na: https://www.seznamovacivecer.cz/tema/cestovani

Míša pochází z Liberce. Pracuje jako event manager v Asociaci hotelů a restaurací ČR. Ve volném čase moderuje Seznamovací večery a navštěvuje filozofickou školu. Kromě České republiky žila také v Itálii, Španělsku, Portugalsku, Anglii a Spojených státech amerických. Každé ráno běhá, ráda leze na horolezecké stěně a účastní se Jizerské 50. Je držitelkou 2. kyu – modrý pás v judu. Její největší vášní je cestování a snem navštívit zemi Papua Nová Guinea.

Martina a Jakub Žwakovi založili rodinnou seznamovací agenturu v roce 2014, od té doby seznámili přes 10 000 lidí. „Nejlepší způsob, jak někoho seznámit, je přivést lidi na jedno místo a nechat je spolu komunikovat“ říká Martina, která večery moderuje. Postupně jsme vymysleli celou řadu tematických akcí, na které se nám lidé sami hlásí. Pokud máte společné téma, seznamování jde skoro samo. Jedním z nejoblíbenějších večerů je „Cestovatelský speed dating“.