Cesty za štěstím – Turecko, Kostarika, Japonsko

KRISTYNA TRONECKOVA - cesty za stestim (10)

Pojďte se s námi ponořit pod povrch a prozkoumat podstatu věci. Pojďte se s námi neúnavně pídit po tom, co znamená život v Turecku, Kostarice a Japonsku. Odhoďte všechny myšlenky na povinnosti všedního dne a staňte se na chvíli hrdiny z dobrodružných filmů. Prožijte s námi příběhy Indiana Jonese, Mauglího i posledních samurajů v zemích tak kontrastních, že i den s nocí jsou na to krátké.
Tři význačné země, tři strhující přístupy k životu. Prozkoumejte s námi tajemství dlouhověkosti a principy štěstí místních obyvatel, se kterými jsme prováděli hloubkové rozhovory a zažívali rozličná dobrodružství. Na naší devítiměsíční cestě po Turecku, Kostarice a Japonsku jsme zjistili mnohem víc, než jsme na začátku vůbec doufali. A s tímto rancem poznání, netradičních příběhů a veselých anekdot teď míříme právě k vám!
V podání Matouše Hurtíka a Kristýny Tronečkové.

Na závěr přednášky se můžete těšit na autorské čtení a autogramiádu knihy
Naše Cesty za štěstím!

Kristýna Tronečková je nejen psycholožkou zaměřující se na pozitivní přístup k životu (www.epsychologie.cz), ale hlavně autorkou knih Cesty za štěstím (o Bhútánu, Izraeli a Islandu) a Cesty za štěstím 2 (o Norsku, Arménii a Číně), které odrážejí příběhy z jejích předchozích cest strávených po boku místních obyvatel, se kterými dělala hloubkové rozhovory o pohledu na štěstí. V nové třetí knize Naše Cesty za štěstím (o Turecku, Kostarice a Japonsku) se rozhodla pokračovat v podobném duchu a ke svým toulkám a zkoumáním roztodivných krajin a lidských příběhů přizvala partnera Matouše. Turecko, Kostarika a Japonsko: Tři význačné země, tři strhující přístupy k životu. Kniha Naše Cesty za štěstím právě vychází! Spolu s věnováním a dárkem si ji můžete objednat přímo u autorů na www.cestyzastestim.cz. Nalaďte se na vlnu štěstí!

Matouš Hurtík je cestovatel, digitální nomád a dnes již i spisovatel. Na svých cestách prahne po místech, kam se většina cizinců nemá šanci podívat. Mezi lokality, které ho uchvátily, by zařadil Kostariku, Norsko, Sýrii, Turecko, Bali či Bhútán. Kniha Naše Cesty za štěstím, kterou spolu s Kristýnou napsali, je vhledem do života lidí v třech unikátních zemích – Turecka, Kostariky a Japonska.