Dolomity – léto a podzim na horách

Vladimir Hammer - dolomity (6)

Dolomity jsou jedny z nejhezčích hor z celého světa. Pojďme se společně podívat, jak vypadají v různých ročních obdobích. Zaujme Vás spíše jarní zeleň společně s rozkvetlými rododendrony, nebo dáte přednost krásně zbarveným modřínům, které se po zasvícení slunce promění v „hořící pochodně“? Podíváme se na fotografie z méně známých míst. Ukážeme si kouzlo východů a západů slunce, jak v malebných průsmycích, tak i z horských štítů. Teď už mnozí z vás pochopí, proč se vyplatí vstávat brzy ráno. Nevěříte?

Společně si projdeme, co si s sebou na takový výlet zabalit do batohu a bez čeho se určitě neobejdete! Počasí, které se mění z minuty na minutu vás někdy doslova učaruje. Sami jsme byli překvapeni. Ve formě videí a fotografií si ukážeme jedny z nejhezčích treků z celých Dolomit! Obdivovat budeme nejen nasvícené horské štíty, ale i jezera a průsmyky. Uvidíte sami, že i Vás Dolomity učarují stejně jako mě!

Jmenuji se Vladimír Hammer a jsem hobby fotograf. Pocházím ze západních Čech, kde také žiji. Mám radost, že mohu zachycovat jedinečné okamžiky a dále je s Vámi sdílet. Nejvíce se věnuji krajinářské fotografii. Nejraději využívám brzké ranní nebo večerní hodiny pro zachycení krajiny v tom nejhezčím světle. V přírodě se snažím hledat fotogenická místa, díky kterým často vznikne zajímavá kompozice. Když podmínky přejí, vzniknou často okamžiky, na které velmi rád vzpomínám. Nejraději fotím v horských oblastech. Tam totiž příroda čaruje nejvíce. Dále mě baví obecně cestování a poznávání nových zvyků a kultur.