Havaj – léto ve znamení Aloha

Gabriela Sladkova - havaj (6)

Na Havaji jsem strávila čtyři měsíce, během nichž jsem navštívila pět Havajských ostrovů. Hawai’i, známý jako Big island, pro mě nachystal nemilé překvapení v podobě hurikánu. Na Oahu jsme se s partou přátel doslova proplížili na ilegální trek Stairway to Heaven. Pláže, úpatí sopky, deštný les – to vše jsou místa, kde jsem na Maui rozložila svůj stan. Přilehlý Lanai se ukázal jako ráj dosud neobjevený většinou turistů a na Kaua’i jsem zažila nezapomenutelné plachtění  u pobřeží státního parku Na Pali.

Můžete se těšit na spoustu zážitků a krásných míst, ale i praktických rad a tipů, které vám ukáží, že Havaj nemusí být drahou destinací.

Jsem studentka, která každou volnou chvíli tráví na cestě. Po 13 návštěvách Chorvatska s rodiči jsem se ve svých 18 cítila natolik světaznalá a zcestovalá, že mě nemohlo už nic překvapit. Během letních prázdnin jsem vyrazila do Austrálie a následně do Indonésie, kde jsem cestování naprosto propadla a začala do zahraničí vyrážet pravidelně. Překvapeních přišlo mnoho, ale pouze těch hezkých a úsměvných. Všechny je zaznamenávám na www.inworld.cz