INDIE – země, která mění životy

Erika SLaba - Indie (2)

Indii může člověk buď milovat, nebo nenávidět. Je to země plná rozporů a protikladů, kde se mísí extrémní chudoba s pohádkovým bohatstvím, úžasnou přírodu a jedny z nejkrásnějších památek světa nejdete hned vedle špinavých ulic plných odpadků, hluboká spiritualita několika světových náboženství se zde potkává s živočišností a vedle moderních mrakodrapů se krčí slamy plné bídy a utrpení.

Přes to přese všechno mě tato země okouzlila a pomohla mi zpomalit můj vlastní život. Moje promítání není jen o místech, které jsem při svých cestách navštívila, ale především o lidech, které jsem potkala a myšlenkách, které mi předali.

Erika Slabá celý život pracuje v korporátních firmách v oblasti financí. Řízením osudu se dostala na svojí první cestu do Indie, která jí ovlivnila natolik, že dnes do ní cestuje pravidelně, našla zde svůj druhý domov, angažuje se zde v různých charitativních aktivitách a společně se svým indickým partnerem nabízí společné cestování a poznávání Indie ne all inclusive ale all reality. Studovala Evangelickou teologickou fakultu a její láska k religionistice a historii ji pomáhá poznávat, pro mnohé další, nepochopitelnou zemi.