Indie – země protikladů

Petra spindlerova - indie (1)

Nevšední putování herečky a jogínky Petry Špindlerové po Indii. Zemi, která je na jedné straně pohádkou Tísíce a jedné noci a na druhé straně hotovým peklem.

Neuvěřitelné kontrasty potkáte na každém rohu. Právě tato rozmanitost činí Indii jedinečnou a nezapomenutelnou. Tu si zamilovala natolik, že se rozhodla ji ukázat svým dětem. Poslední dvě návštěvy před “covidem” podnikla s batohy na zádech právě s nimi.

 

Herečka a jogínka Petra Špindlerová si oblíbila Indii, kterou poprvé navštívila v roce 1999 a od té doby se tam pravidelně vrací. Ať už za studiem jógy, pobytem v ašrámech nebo cestováním. Jóga se stala nedílnou součástí jejího života, stejně jako herectví. Setkat se s ní, kromě televizní obrazovky, můžete na prknech divadla Radka Brzobohatého. Je zakladatelkou nadačního fondu YogaHelp, který sponzoruje či organizuje lekce jógy těm, kteří ji potřebují. Také je patronkou sdružení BlueLand, které postavilo školu v indické Himaláji, v oblasti Malý Tibet. O svých cestách po indickém kontinentu napsala knihu “Sárí a džíny”, která vyšla v červnu. Příběhy mohou být pro někoho cestovatelským deníkem, inspirací nebo zábavou.