Indonésie – Flores, Komodo a sopky

rice-field-landscape-hills-farmers-village-villagers-nature-scenic-field-grassland-highland-vegetation-agriculture-sky-mount-scenery-mountain-paddy-field-grass-hill-stati

Východní Indonésie – Z Bali na Lombok a výstup na Rinjani 3726m, stále aktivní sopku, sopečné jezero a v roli pozorovatele jeden z nejtěžších ultramaratonů na světě. 100 km závod s výběhy na sopky. Čtyřdenní plavba na východ okolo ostrova Sumbawa, podmořský ráj a  výprava do pravěku. Komodští draci, nejstarší a nejnebezpečnější predátoři na světě v akci. Zcela ojedinělý a nečekaný skupinový útok komodských zabijáků na buvola. Ostrovy Komodo a Rinca jak je zažije málokdo v obklíčení třímetrových zabijáků. Pohádkový ostrov Flores, utajená perla Indonésie. Sopky, ostrovy a hlavně tradiční vesnice a rituály. Měsíc na lodi, motorce a pěšky.

 

Průvodkyně především na zájezdech do Himalájí, specializuje se i na odlehlé oblasti Himalájí. Cestuje, ale i jinam – hlavní zaměření zůstává Asie. Kromě cestování sportuje, fotografuje, publikuje, vystavuje fotografie a pravidelně přednáší o svých cestách.