Jak být hrdinou na cestě kolem světa?

BARBORA PECENOVA - KOLEM SVETA - IMG_1082

Naučte se vystoupit ze své komfortní zóny, vyrazit do světa a sbírat skvělé zážitky! 

 

Slovem hrdinství obvykle nazýváme neobyčejné skutky, ale můžeme jím označit i dovednost, kterou při cestování využíváme každý den. Zeptáme se na radu neznámého člověka? Sáhneme si na své limity? Hrdinou se člověk nerodí, hrdinou se člověk stává a trénováním drobných činů můžeme posílit svou vůli a najít odvahu i ke krokům, na které jsme si možná dříve netroufli.

Většina důležitých aktivit se v našem životě nachází mimo tzv. komfortní zónu. Proto je potřeba se dostat mimo tuto zónu pohodlí. Abychom měli netradiční zážitky při cestování, je třeba opustit svou rodnou obec, nestydět se za nedokonalou znalost cizího jazyka, nebát se bavit s cizími lidmi a nechat se třeba pozvat na kulturní zážitek.

Na přednášce se konkrétně dozvíte, jak využít hrdinství při cestování? Jak se dá dovednost hrdinství postupně naučit? Jaké zábavné zážitky lze sbírat na třech kontinentech během jednoho roku? Třeba z Filipín, Arabských emirátů, Spojených států, Bali, Izraele, Turecka, Norska?

 

 

A kdo je vlastně Bára? Její vášní je cestování, překonávání svých limitů a sbírání pestrých zážitků. Někteří ji znáte z našich cestovatelských projekcí nebo z cestovatelských festivalů Kolem Světa, Nadivoko či Slow travel. Na přednáškách formou stand-up show (Jak být hrdinou na cestě kolem světa? F*ckUp při cestování) povídá o zážitcích z cest, kdy trénuje odvahu, hecování se i zvládání cestovatelských průšvihů. Má za sebou procestovaných třicet zemí. Bára v Brně pracuje jako senior konzultantka v GrowJOB institute a školitelka v oblasti budování firemní kultury a osobního rozvoje v rámci projektu Konec prokrastinace. Organizuje prestižní konference Leadership Praha a Leadership Brno, kterou zároveň moderuje.