Kolumbie – nejrozmanitější země světa

LENKA KOSMATOVA - kolumbie

Kolumbie je zemí, která má za sebou divokou historii a pomalu se otvírá turismu – a je toho tolik co objevovat! Procestovala jsem velký kus této země – sama i stopem i ve skupině s klienty. Ráda bych ukázala, že Kolumbie je mnohem víc než ukazují média. Kolumbie jsou stovky rozdílných kultur, milí lidé, svižné tance, exotické ovoce, neznámé jídlo a spoustu tradic. Kolumbie nabízí dva oceány, Amazonii, pouště, tisícové hory, nejlepší kávové plantáže a mnohem víc. Kolumbie je zemí která Vás na každém rohu nečím překvapení a udiví. Největším nebezpečím Kolumbie je, že už nebudete chtít odjet.

Po více než roce v Kolumbii bych Vás ráda pozvala na mou na přednášku o této nejrozmanitější zemi na světě. O tom, jaká je Kolumbie doopravdy, jak se zde cestuje, jak se zde doopravdy žije, o tom co navštívit, co vidět, na co si dát pozor a čemu se vyhnout. Hlavně, že Kolumbie není ani zdaleka taková, jak si myslíme. Nenechte si ujít tipy a rady z první ruky!

 

Koná se:

Kolem Světa | 16. 03. 2024 | Stage Livingstone | 10:30 - 11:20 | detail festivalu

Chica Checa - neboli španělsky česká dívka Lenka má na svém kontě již 70 zemí. Ráda objevuje méně typické destinace a ráda ukazuje, že každá destinace má co nabídnout. Nachází inspiraci v kulturách, lidech, gastronomii i přírodě. Jejím největším a nejodvážnějším výletem byla cesta stopem z Mexika až do Kolumbie. Ráda objevuje možnosti cestování ve všech podobách - od levného baťůžkářského dobrodružství až po luxusní cestování za neobvyklými zážitky. Lenka nejen aktivně cestuje, ale v zahraničí několik let i žila, ať už díky studiu či práci.