Madeira

vladimir-hammer-madeira-2

Madeira, ostrov ležící v Atlantském oceánu vzdálený od pevninského Portugalska necelých 1000 km. Pojďme se společně podívat proč mě Madeira natolik zaujala, že se sem budu ještě mnohokrát vracet.

Madeira musí být dle mého názoru na bucket-listu každého fotografa a cestovatele. Najdeme zde opravdu všechno. Od rozbouřených vln Atlantského oceánu, které se rozbíjí o kamenité pláže, až po nádherné hory sahající do výšky 1861 metrů nad mořem.

Dáte přednost levádám a vavřínům nebo se radši vydáte na jeden z horských treků? Pojďme to zjistit!

Jmenuji se Vladimír Hammer a jsem hobby fotograf. Pocházím ze západních Čech, kde také žiji. Mám radost, že mohu zachycovat jedinečné okamžiky a dále je s Vámi sdílet. Nejvíce se věnuji krajinářské fotografii. Nejraději využívám brzké ranní nebo večerní hodiny pro zachycení krajiny v tom nejhezčím světle. V přírodě se snažím hledat fotogenická místa, díky kterým často vznikne zajímavá kompozice. Když podmínky přejí, vzniknou často okamžiky, na které velmi rád vzpomínám. Nejraději fotím v horských oblastech. Tam totiž příroda čaruje nejvíce. Dále mě baví obecně cestování a poznávání nových zvyků a kultur.