Moto Cestou Necestou – Bolívie, Chile

Moto cestou necestou - jizni amerika 1

Moto Cestou Necestou (MCN) je projekt, který si vymyslel a uskutečnil Egon Kulhánek. Pojí se v něm radost z cestování a objevování nových krajin a vášní tyto kouzla objevovat ze sedla našich motorek. Cílem MCN není ale pouze naše cesta, ale také záznam z ní v podobě dokumentu. Jižní Amerika je po Maroku, Turecku a Kavkaze celkově 4. cesta s MCN, pro mě třetí a pro Honzu Revaie druhá. Šestidílný dokument z výpravy v Bolívii a Chile odvysílala Prima Cool v září 2015.

Pavel Liška je český divadelní a filmový herec. V posledních několika letech, se účastnil motorkářské expedice MOTO CESTOU NECESTOU společně s Honzou Révaiem a Egonem Kulhánkem.

Jan Révai (*1974) je český herec a tanečník. Obdivoval jsem kluky, co jezdili motokros a tiše záviděl všem, co jezdili do školy na mašině, na kterou se daly zaručeně balit holky. S motorkami jsem přišel do styku od dětství, ale na svou první motorovou lásku jsem si počkal do třiceti. A musím říct, že jsem poměrně věrný, moje BMW 650 GS mě doteď nezklamala a tak si dál frčím cestou necestou a těším se na super výlet, který nás čeká.