Namibie, Botswana a Jižní Afrika ve 3D

Tomas Loun - afrika (3)

Promítání stereofotografií z cesty vypůjčeným autem po čtyřech jihoafrických zemích – Jihoafrické republice, Botswaně, Zimbabwe a především Namibii. Návštěva Viktoriiných vodopádů i menších ale krásných Epupa falls s baobaby, pozorování zvířat v deltě řeky Okavango a NP Etosha, zastávka u kmene Himbů, nádherné písečné duny a fotogenické údolí Deadvlei s uschlými stromy mezi dunami, zkamenělý les a záhadná rostlina welwitschia mirabilis, Fish River kaňon – druhý největší na světě, město duchů u Lüderitzu, pozorování tuleňů a tučňáků, Mys Dobré Naděje a výstup na Stolovou horu u Kapského města.

Přednáška bude zpoplatněna 3D příplatkem za 50 Kč k již zakoupené festivalové permanentce. K zakoupení bude na festivalové pokladně. Návštěvníci dostanou k zapůjčení 3D polarizační brýle.

Programátor z Přerova, který rád cestuje a fotí. Specializuje se na pořizování stereoskopických snímků (3D), které zveřejňuje na serveru stereofotky.cz. Je členem Klubu stereoskopické fotografie a velvyslancem Valašského království.