Jak se nezaleknout Jihoafrické republiky

Michaela Sochorcova - jar (4)

Československý pár se vydal na 2týdenní putování nebezpečnými uličkami jihoafrických měst, objevovat Safari, lézt po skalách nebo se postavit tváří v tvář žralokům. Nejen tohle nabízí rozmanitá a nejbohatší země Afriky. Zkrátka „dovolená“, na které se neodpočívá. Protože nekonečně dlouhé treky a výšlapy do hor rozhodně nejsou pro pecivály.

Jak ale takovouto cestu podniknout, kde potkat roztomilé tučňáky nebo kde najít tajnou jeskyni s výhledem na okouzlující západ slunce. To vše a mnohem více vám zodpovíme v rámci našeho interaktivního vyprávění.

 

Setkání dvou zanícených cestovatelů, Míši z Česka (29) a Miňa (28) ze Slovenska, dalo vzniknout československému duu s láskou k cestování. Při své vášni založili cestovatelský eshop www.zapakuj.cz, čímž se snaží všem cestovatelům ulehčit hledání méně dostupného zboží pro cestovatele, ale také sdílí své zážitky z cest po celém světě. Vyšší tepová frekvence je jedním ze základních pilířů jejich objevování známých, ale i doposud nedotčených míst. Inspirují svými cestami po Kubě, Dominikánské republice, Havaji, západním pobřeží USA, Thajsku nebo africkém skvostu Tanzanii a spoustě dalších evropských destinací. Tentokrát vás vtáhnou do tajů stále neprobádané Jihoafrické republiky.