NIKON ŠKOLA – Workshop: Noční fotografie a časosběry

NIKON SKOLA - THN_9465_edit

Inspirujte se nejlepšími fotografy ve svých oborech a pozvedněte tak úroveň vašich fotografií a videí. Lektoři Nikon školy Petr Jan Juračka a Richard Černohorský vás provedou cestovatelskou fotografii se zaměřením na časosběr a noční krajinu. Už nikdy nebudete tápat v nastaveních pro časosběr a lépe porozumíte oboru astrofotografie. Těšit se můžete na besedu plnou promítání, zajímavých tipů a konkrétních návodů, jak získat lepší fotky a videa z cest.

Beseda proběhne v rámci cestovatelského festivalu Kolem Světa, tak si nezapomeňte zakoupit i lístek na festival. Počet míst je omezen, proto registraci neodkládejte.

Workshop je placený. Cena 250 Kč vč. DPH. Své místo si rezervujte ZDE >>

Fotograf Richard Černohorský prošel mnoha žánry fotografie, ale nejvíce mu učarovala astrofotografie. Stále ho fascinuje co všechno se dá na obloze skrz fotoaparát vidět. Dnes je spolupracovníkem Štefánikovy hvězdárny v Praze a externím redaktorem portálu ephoto.sk.

Petr Jan Juračka je jeden ze současných předních fotografů přírody. Jeho oborem jsou fotografie přírody, které mnohdy ukazují nečekané příběhy fenomény, kterým se věnuje na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Jako přírodovědec či prostě milovník dobrodružství a výzev procestoval s fotografickou a filmařskou technikou Afriku, Asii, Grónsko, střední Ameriku a nedávno krátce cestoval také do Jižní Ameriky, Austrálie či Japonska. Kromě toho pracoval na oskarovém filmu, má vlastní pořad Petrova divočina v rámci Víkendu na Nově a nedávno zbořil hithit se svojí knihou “Ze života fotografa”, která bude na fetsivalu také k mání.