The best of Skotsko, Irsko, Man a přilehlé ostrovy

foto-1-bradavicky-expres

Pepa Vrtal (alias Fotr na tripu) se svou rodinou – dvěma dcerami, manželkou aka paní Columbovou a psem cestuje po celém světě a své příběhy z cest sdílí na sociálních sítích. Právě teď, v létě 2023, jste tuhle originální rodinku mohli potkat ve Skotsku a Irsku.

The best of Skotsko, Irsko, Man a přilehlé ostrovy. Aneb jak moknout inteligentně, jak bydlet dobře v místních kempech, jak efektivně nakupovat lístky na trajekty, jak objevit ráj, kde jezdí tramvaje a vlaky z roku 1880, jak pozorovat delfíny a objevovat místa, kde se natáčely slavné hollywoodské filmy jako Harry Potter, Star Wars a James Bond, jak najít tu nejlepší whisky destilerii a pochopit tajemství piva Guinness. Kde koupit pozemky pro budoucí hotely a penziony, protože až přijde to obávané globální oteplování, stane se z Irska a Skotska nový Karibik. A hlavně se dozvíte, jak těch náročných 100 dní, promočení a vlhcí, zvládnout se dvěma dětmi a psem.

 

Josef Vrtal, alias Expert Pepa je moderátor televizních pořadů o autech na TV Prima. Se svou rodinkou a dvěma dětmi vyráží na dobrodružné cesty, ze kterých vznikají televizní dokumenty s názvem FOTR NA TRIPU.