Svatý Martin – dva roky v Karibiku

svatymartin_08

Jak se odstěhovat do Karibiku?

Ostrov Svatý Martin patří mezi nejoblíbenější destinace v Karibiku a je vysněnou destinací každého milovníka letadel. Právě zde se totiž nachází slavná pláž Maho, která je jen několik metrů vzdálená od přistávací plochy mezinárodního letiště a vy tak můžete na vlastní kůži zažít, jaký je to pocit, když vám letadlo přelétá jen pár metrů nad hlavou. Ale tento kouzelný ostrov má mnohem více lákadel!

Na Svatém Martinu jsem strávil 2 roky, přesněji řečeno 2 sezony o celkové délce 18 měsíců. Díky dokonalé znalosti ostrova a jeho obyvatel je má přednáška o něm nejen zábavná, ale poučná. Kombinace faktů, zajímavostí a vtipných historek dělá z této přednášky mou nejoblíbenější a nejúspěšnější přednášku. A zahrnuje ochutnávku rumu. ;-)

Cestovatel a organizátor cestovatelských událostí. Dva roky strávil na ostrově Svatý Martin v Karibiku, rok a půl na Novém Zélandu a v Austrálii. Dnes pomáhá mladým lidem vycestovat na Nový Zéland, přednáší o svých cestách po celé ČR a pořádá 2 cestovatelské festivaly. Více na www.tomsapovalov.cz