To nejlepší z Belgických Flander

Daniel Hagen - belgicke flandry (2)

Chcete se dozvědět, jak nejlépe poznat ta nejlepší města a místa Belgických Flander a získat důležité informace a osobní tipy od znalce? Připravili jsme pro vás nejen mnoho inspirativních fotografií, ale především tolik potřebné praktické informace. Po skončení přednášky bude také prostor pro vaše dotazy.

Čechoholanďan Daniël Hagen je znalcem a propagátorem Belgických Flander. Mnoho let v této zemi prováděl české turisty, přes 10 let vedl pobočku flanderské centrály pro cestovní ruch v ČR a podílel se na natáčení většiny dokumentů o této zemi. Flandry důvěrně zná a rád se tam vrací. Za posledních 35 let ve Flandrech strávil celkem více než rok …

Koná se:

Kolem Světa | 17. 03. 2024 | Stage Adventure | 15:55 - 16:45 | detail festivalu

Je zakladatelem a ředitelem firmy Dutch Masters. Je původem Čechoholanďan, proto zná Holandsko jako své boty, perfektně se tu domluví a ví, na koho se obrátit. Je skutečný specialista na Holandsko a dokáže připravit zájemci na míru jakoukoliv formu poznávacího nebo pobytového programu v této zemi. Několik let působil jako průvodce českých turistů po Holandsku a mnoho let vedl pobočku holandské národní centrály cestovního ruchu v České republice. Cesty a pobyty v Holandsku organizuje od roku 1992 a v roce 1997 byl první, kdo nabídl Čechům možnost projet si tuto zemi na motorové lodi. Od roku 1997 se také každoročně několik týdnů po Holandsku plaví, pravidelně se účastní Zkušební plavby Standard i všech dalších podobných akcí připravovaných Dutch Masters. Organizuje a také se účastní plaveb pro média, na nichž vznikají podklady pro informační a osvětové články a cestovatelské a instruktážní filmy. Daniël Hagen je zároveň, spolu s kpt. Pavlem Kocfeldou vydavatelem a spolutvůrcem Plavebního manuálu, Doporučených plavebních tras, každoročně vydává také informační materiály o Holandsku.