Transsibiřská magistrála – stand-up

DCIM102GOPRO

Vážně nevážné povídání o tom, jak dva kluci v kšiltovkách vyrazili na pivo do Ruska. S lahváčem v ruce ujeli vlakem od Finského zálivu k Japonskému moři přes 10 000 kilometrů, cestou navštívili mnoho zajímavých míst a nechali se okouzlit krásou Bajkalu. Vyslechli řadu neobyčejných příběhů od obyčejných lidí a po celou dobu poctivě ochutnávali lokální pivo i gastronomické dobroty.

Svoje cesty a především sami sebe neberou zrovna dvakrát vážně, a tak se můžete těšit na více či méně vtipné příběhy z cest, hezké fotky a snad i pár zajímavostí z navštívených míst. Nečekejte přednášku plnou historických dat a zeměpisných termínů, ale uvolněné vyprávění o zážitcích a svobodě, kterou člověk při takovém cestování zažívá.

Beer With Travel, to je Honza a Vláďa, dva kamarádi od dětství, kteří milují vlaky, cestování a pivo. Cestování a především sami sebe neb tihle dva kluci v kšiltovkách zrovna dvakrát vážně. Ostatně to také všechno začalo kdysi dávno, někdy mezi osmým a desátým pivem. Tehdy padlo rozhodnutí, že nemá smysl jen sedět v hospodě a snít o dálných krajích. A jak si řekli, tak se i stalo. Vyrazili vlakem na pivo za Polární kruh, projeli stopem Náhorní Karabach a Arménii, navštívili Černobyl i Velkou čínskou zeď a zdolali i nejdelší vlakovou trať světa - Transsibiřskou magistrálu. Projeli přes padesát zemí světa a o zážitcích z cest píšou blog a dělají cestovatelský stand-up.