Tři měsíce na Srí Lance

Sri Lanka - Anna Mullerova - DSCF8457

Rádi bychom se s vámi podělili o naše nezapomenutelné zážitky z cesty, kterou jsme absolvovali po Srí Lance. Ponořili jsme se do krás divočiny v parku Udawalave, kde jsme měli jedinečnou příležitost pozorovat slony v jejich přirozeném prostředí. Surfing na zlatých vlnách jižního pobřeží v destinacích jako Mirissa, Weligama a Hiriketiya byl dobrodružným zážitkem, který nám vtiskl do paměti nezapomenutelné okamžiky.

Naše treky nás zavedly mezi čajovníky v populárním Elle, ale také do méně známých, avšak nádherných oblastí Haputale a Hatton. Výstup na posvátnou Adamovu horu pro východ slunce byl nejen fyzickým výkonem, ale i duchovním zážitkem, který nám otevřel nový pohled na krásu přírody.

Naučili jsme se připravovat místní speciality, včetně tradičního curry a domácího kokosového mléka. Navštívili jsme také historické a kulturní památky, jako je Kandy s buddhistickým chrámem Buddhova zubu, mystická Sigiriya a pohled na západní pobřeží v Trinkomalee.

Chtěli bychom vás pozvat na večer plný vzpomínek a sdílení dojmů z naší cesty. Přijďte s námi prožít kousek exotiky Srí Lanky a nechte se unést dobrodružstvím, které nám tato nádherná země nabídla. Těšíme se na setkání s vámi!

Anna Mullerová již 4 roky s přítelem Tomem cestuje po světě. Tom pracuje jako programátor, Anna o jejich cestách píše články a je lektorkou jogy. Momentálně spolu žijí v Andalusii na samotném nejjižnějším jihu Španělska, v Tarifě.