Uganda na vlastní pěst

Lukas Konecny - uganda (5)

Vyrazili jsme na 14 dní do Ugandy pod stan, na vlastní pěst. Projezdili jsme sami křížem krážem ugandské safari parky, šli jsme na dvoudenní výšlap do horského deštného pralesa na hranici s Kongem, vyrazili jsme na celodenní trek za ohroženými horskými gorilami, zahraňovali jsme turisty při ošklivé nehodě a asi tisíckrát nás na cestě zastavily vojenské silniční zátarasy.

Uganda je nádherná země plná skvělých lidí a každému cestovateli dobrodruhovi ji moc doporučujeme. Víme ale, jak těžké je na internetu o Ugandě něco zjistit, hlavně co se týče kempování, ubytování a všech možných poplatků a výdajů. Přijďte si s námi užít srandu a dozvědět se vše, co potřebujete vědět k návštěvě této krásné země.

Na úředních papírech jsme manželé Koneční, pro naše přátele jsme Lucka a Lukáš, dva blázni, kteří žili rok v Kanadě, kde si přestavěli auto na obytný vůz, a pak tři měsíce cestovali po Severní Americe. Kempovali jsme na Havaji, jeli jsme 3 dny non stop z Calgary na Aljašku, a pak projeli národní parky na západu USA. To už je ale hodně dávno, od té doby už jsme kempovali v Ugandě, jeli netrénovaně na elektrokolech z ČR do Řecka, měsíc jsme bydleli v Thajsku a máme za sebou tři měsíce života v Mexiku. Lukáše a Lucku najdete na https://loudavymkrokem.cz/