Vandráci Vagamundos (samostatná beseda)

Liska Revai Bernard

Vandráci Vagamundos – herci Pavel Liška, Jan Révai a hlavní kameraman Hynek Bernard – procestovali Střední Ameriku z Panamy do Mexika, aniž by věděli, co je čeká. Poutníci vyrazili na vlastní pěst, bez štábů, doprovodných vozidel, hotelů a mezinárodní kuchyně jen s tím, co jejich motorky uvezou. Teď objíždí republiku se svými besedami a předávají dál to, co se nevešlo do 8 dílného seriálu na Prima COOL.

Od 21h se můžete těšit na kompletní besedu o cestě Vandráků Střední Amerikou s promítáním fotek a dozvíte se podrobně, co je na cestě potkalo, jak ty tři měsíce prožívali… dozvíte se, co se do televize nevešlo a co by na veřejnosti nikdy neprozradili.

Na tuto besedu neplatí festivalové permanentky, ale samostané vstupenky, které si můžete zakoupit zde >> na ticketon.cz

Pavel Liška
Na motorce jezdí od 9 let. První offroad - lehounký stadión s ručním řazením. Jezdil minikáry za Svazarm Liberec. V roce 2011 usednul do sedla BMW 650GS. A protože se mu Révai smál, že má motorku pro děvčata, tak přesedlal na HONDU 1000 Afrika Twin. S tou se vydal na svou velkou cestu.

Honza Révai
V 10 letech poprvé řídil tátova fichtla Jawu 21 a po prvním pádu v zatáčce začal snít o vlastní motorce. Půjčoval si od spolužáků Mustangy, Simsony a dokonce i MZetu. Na svou první motorovou lásku 650GS si musel počkat do třiceti. Po zhruba deseti letech ji přesedlal o třídu výš, a to na 1150 GSA.”

Hynek Bernard
Natáčení v náročných podmínkách se stalo Hynkovi profesí a vášní zároveň. Amazonský prales, Sahara, Kalahari či namibijské duny, íránská poušť či Nazca v Peru, Alpy, Himaláje, Andy, Denali či magické Kilimandžáro - to jsou místa, kde měl to štěstí natáčet. Zaměřuje se na krizové či nízkorozpočtové projekty, kde není možnost operovat s rozsáhlým zázemím. Jezdí na KTM 990 Adventure upravené na expediční cesty.