Z Hranic okolo hranic

tomik vejmola z hranic

Covid uzavřel hranice a cesty do dalekých končin se stali nemožnými. Proč ale cestovat do dálek, když to nejkrásnější máme přímo pod nosem a zažít dobrodružství jde i u nás!
Parta přátel s komickými vozidly, vyrazili na cestu 2000 km dlouhou po České republice skrz Prahu, aby nejen zažili dobrodružství, po kterým tolik prahnou, ale hlavně, aby vykouzlili jednomu pánovi úsměv na tváři.

Film je provázán dronovými záběry a doprovázen hudbou, kterou napsal, zahrál a zazpíval zpěvák skupiny Wohnout Matěj Homola, který se ve filmu též objeví společně s náčelníkem žlutého cirkusu Danem Přibáněm.

Ve filmečku se objeví: Thajský tuktuk – Žihadlo, Maluch, Tomáš Vejmola, Jiří Horák, Barbora Dvořáčková, David Žváček, Dan Přibáň, Matěj Homola a další.

Jmenuji se Tomáš Vejmola, pocházím z Moravy a je mi 28 let. Povolením jsem markeťák ale z práce mě vyrazili a tak jsem vyrazil do světa. Nejdřív jsem prošel Indii a Nepál, později vyjel na cestu do Gruzie a zpět na kole a pak se vydal s tuktukem z Bangkoku domů. Mám rád sýry, dobrodružství a dělat věci jinak, sice debilně ale jinak. Taky jsem se věnoval 10 let freestyle BMX a získal několik ocenění na závodech. Mám psa Fredyho.