SOUTĚŽ s Maltalingua

Publikováno: 2. 5. 2019


Maltalingua (3)

Zlepšete si angličtinu a k tomu si užijte dovolenou snů. S Maltalingua teď můžete vyhrát dvoutýdenní anglický jazykový kurz s ubytováním na Maltě.

Soutěž najdete >> zde <<

Stačí uhádnout kolik se vlezlo čokoládových kuliček MALTESER do obří nádoby na fotografii. Správnou odpověď napište do komentáře spolu s důvodem, proč si přejete navštívit Maltu. Každý účastník má pouze jeden pokus. Soutěž se koná do té doby, než někdo uhádne správný počet. Tak neváhejte a zkuste své štěstí.

  

Maltalingua

Maltalingua patří mezi EAQUALS akreditované školy. V roce 2018 opětovně obhájila svou akreditaci a získala 11 z 12 bodů kvality, což z ní činí jednu z nejlepších akreditovaných mezinárodních jazykových škol.

V roce 2018 byla také zvolena nejlepší jazykovou školou na Maltě. Rozhodl tak rozsáhlý švýcarský průzkum, který byl sestavený z tisíce studentských zpětných vazeb prostřednictvím sociálních médií a on-line vzdělávacích platforem. Maltalingua získala hodnocení 4,7 / 5 (98,83 %) kvality a spokojenosti.

Lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří pochází z celého světa Lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří pochází z celého světa a jsou povinni mít mezinárodně uznávanou kvalifikaci CELTA nebo DELTA (či jejich ekvivalenty).

Studenti také mají možnost soukromých lekcí, kdy je lektor k dispozici pouze pro něj.

Škola sídlí v krásné historické budově položené v lokalitě StJulian’s mezi zátokami Balluta Bay a Spinola Bay, která je proslulá kotvícími lodičkami v tradičních barvách Malty. Moře je od školy vzdálené 3 minuty a podél pobřeží vede promenáda obsypaná kavárnami a restauracemi s výhledem na tyrkysově zbarvené moře.

Ve škole je k dispozici bezplatná wifi, klimatizace a terasa s vlastním bazénem, kde mohou studenti ve volných chvílích odpočívat.

 

Kurzy

Maltalignua nabízí velký výběr kurzů, tak aby sedl opravdu každému – od všech jazykových úrovní a pro všechny věkové kategorie. Standardní kurzy setrvávají z 20 hodin týdně, intenzivní kurz z 30. Dále nabízíme kurzy obchodní angličtiny (které vyžadují středně pokročilý stupeň) a přípravné kurzy na zkoušku IELTS. Studenti také mají možnost soukromých lekcí, kdy je lektor k dispozici pouze

Výuka probíhá v malých skupinách, v maximálním počtu 12 lidí (v průměru 6 – 8 účastníků) , kurz obchodní angličtiny je redukován na 8 lidí ve skupině (v průměru ve třídě bývá 5-6 studentů).

Maltalingua nabízí také kurzy pro děti (8 – 12 let) a mládež (13-17) pro všechny úrovně a to v průběhu velikonočních, jarních, letních a podzimních prázdnin. Během letních měsíců nabízí letní anglický tábor. Zaměřujeme se především na zdokonalení komunikačních dovedností, a tak nabytí sebedůvěry pro každodenní využívání jazyka.

Aktivity

Každý den jsou pro studenty připraveny aktivity, během kterých lépe poznávají Maltu. Může to být od prohlídek historických památek, sportovních aktivit po ochutnávání tradiční maltské kuchyně. Těchto aktivit se účastní také někteří lektoři, můžou tak proto volně navázat konverzaci a pokračovat v procvičování anglického jazyka.

Maltské ostrovy jsou rájem pro milovníky vodních sportů. Potápění, šnorchlování, plavání, parasailing, vodní lyžování, wakeboarding, windsurfing, chytání ryb v hlubokých vodách, to vše je zde možné. Své si najdou také milovníci historie, protože historie Malty sahá až 7 000 let zpátky a patří mezi země s nejvyšší hustotou historických památek na světě.

O víkendech jsou organizovány výlety do přilehlých ostrovů Gozo a Comino, které oplývají svou neposkvrněnou přírodou.

 

Ubytování

Maltalingua nabízí ubytování ve studentských apartmánech s vlastní kuchyňkou, které jsou od školy v pěší dostupnosti. Apartmány jsou plně vybavené, s bezplatnou wifi a přípojkou ke službě Netflix. Ti, kteří kteří chtějí lépe poznat a na vlastní kůži zažít typický maltský život, ocení ubytování v hostitelských rodinách. Můžeme také doporučit několik hotelů (3 a 5 hvězdičkové) v bezprostředním okolí školy.

Pro děti a mládež je v období Velikonoc, léta a podzimu k dispozici rezidence, která poskytuje studentům hotelový komfort a nabízí pestrou škálu různých volnočasových aktivit a jiné zábavy, a také velké množství vybavení v rámci ubytování. V průběhu celého roku pak pro mladší studenty nabízíme ubytování v hostitelských rodinách, ve kterých se budou cítit jako doma.

 

Malta

Maltské ostrovy leží asi 90 km jižně od Sicílie. Toto souostroví, které se skládá z Malty, Goza a Comina, není větší než 320 km² a je domovem zhruba 400 tisíců obyvatel.

Malta je bývalou britskou kolonií, jedním z úředních jazyků je proto angličtina. Další je Maltština, což je zajímavou směsí arabštiny, italštiny a stopy francouzštiny. Řídí se zde vlevo a ještě stále můžete po ostrově najít roztomilé červené telefonní budky podobně jako ve Velké Británii.

Web:
www.maltalingua.cz

Kontakt:
Maltalingua School of English – 2
Birkirkara Hill St. Julians STJ 1141, Malta
Přímý tel: (+356) 2016 1910