Hledám cestovatele

V této sekci máte prostor pro hledání spolucestovatelů.

 1. Ondřej Mitrenga říká:

  Zdravím,
  na konci července tohoto roku se chystáme s kamarády na cestu na zhruba měsíc a půl dlouhou cestu na Kavkaz. Plánujeme cestovat přes Polsko, Ukrajinu, Rusko, případně navštívit Krym, dále Soči, prozkoumat ruské kavkazské republiky a poté už pokračovat po Gruzii, Arménii a Azerbajdžánu, v případě dostatku času chceme zajet i na východ Turecka, okolí jezera Van. Nazpátek trajektem z Batumi do Oděsy, prozkoumat Podněstří a přes Ukrajinu se vrátit nazpátek domů. Hlavním cílem je projít se po kavkazských horách, poznat důkladně tamní kulturu a jak se říká, za minimum financí poznat naprosté maximum. Je nás aktuálně pět, tři kluci a dvě holky, všichni ve věku 21-26 let, jede se v autech, ve kterých chceme i spát, tři auta, po dvou lidech v každém. Prostě si to chceme užít a poznat kus světa. :)
  Hledám k sobě parťáka (holka/ kluk), tak kdyby se ti to náhodou zalíbilo, můžeš mě kontaktovat buďto na email, a nebo na facebook.

  https://www.facebook.com/ondrej.mitrenga.9

 2. Tomáš říká:

  Ahoj Tamaro,

  Napiš mi prosím tě tvůj e-mail a info zašlu. Ještě mám v posádce 2 místa. Tomáš

 3. Michal říká:

  Ahoj, hledám fajn hezkou slečnu, která by letěla se mnou na Seychelly na ostrov La Digue, je to na 19 nocí (15.7. – 5.8.2018), ubytování pro dva je zaplaceno se skvělou snídaní (platím celé já), takže stačí jen sehnat letenku (cca 23 tisíc). Dotazy atd. na email: nebo 732660666. Díky Michal

 4. Gabriela říká:

  Dobrý deň, hľadám spolucestovateľa/ku na Havajské ostrovy v polke září/septembra. Na Havaji by som chcela stráviť mesiac. Poprípade aj kratšie. Ak máš záujem tak sa ozvi budem sa tešiť na kohokoľvek :)

 5. Tomáš říká:

  Ahoj, plánuji expedici na Island na plachetnici.

  Poplujeme v termínu 30.5.-21.6.2018 z Bergenu se zastávkou na Shetlandských a Faerských ostrovech až na Island v proměnlivých a drsných podmínkách severního Atlantského oceánu.

  Plavba je určena pro všechny, kteří jsou dobrodružného ducha a chtějí se stát posádkou. Zkušenosti nejsou důležité, může to být i TVOJE první plavba v životě. Důležitá je chuť něco takového zažít, aktivně se zapojit do všech činností a postupně se naučíš kormidlovat, navigovat, zažiješ střídání hlídek a mnoho dalšího. Čeká nás plavba starou vikingskou trasou. Plavba bude však velmi náročná, pokud máš zájem napiš mi na info@tomaskudela.cz a já ti dám bližší info.

  Poplujeme na: Loď Delphia 40, 4 kajuty, 2 koupelny, naftové topení, odsolovací zařízení, kotevní alarm z vlastního vývoje a další vychytávky. Kapacita lodi je 8 osob.

  • Tomara říká:

   Ahoj Tome, můžeš mi poslat bližší info? Tamara

Napsat příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>