Hledám cestovatele

V této sekci máte prostor pro hledání spolucestovatelů.

 1. Martina říká:

  PLAVBA NA PLACHETNICI FRANCIE: Ahoj cestovatelé, na naši plavbu kolem Bretaně a ostrovů Guernsey hledáme aktivní lidi, co mají chuť se přidat do posádky.Zkušenosti se nevyžadují, stačí nadšení prožít společnou cestu!

  • Mary říká:

   Ahoj, právě jsem narazila na váš příspěvek o plavbě na plachetnici Francie. Mohu poprosit o podrobnější informace, vaše představy, termín apod.

   Děkuji

   Zdraví Mary

 2. Martin říká:

  Ahoj, hledam cestovatele po tuzemsku na spolecne 30-50km jednodenni vikendove vylety :-)

 3. Jana říká:

  Aljaška 6/2017

  Ahoj, sháníme spolucestující na cestování po Aljašce na 3 týdny v červnu. Jsme ve věku 40+. Napiš na e-mail: janavok@post.cz

 4. Lenka říká:

  Hledám spolucestující na Madagaskar. Budu moc ráda, když se ke mě kdokoliv přidá, nechci jet sama (nemám prioritu pohlaví a věk pro mě taky není důležitý. Pro mě je důležitá chuť a nadšení pro danou zemi). Co bych chtěla určitě vidět je Baobab Alley nedaleko města Morondava, Národní park Tsingy de Bemaraha – Grand Tsingy, Lemůry (někde po cestě nebo navštívit nějakou rezervaci). Nejlepší termín pro mě by bylo září nebo říjen, ale můžu se přizpůsobit a letět i v listopadu, ale dřív bohužel v jiné měsíce nemůžu. Jedu letos i na ještě jinou dovolenou a tak představa délky dovolené tady je kolem 14.dnů (nejlépe odlétat v pátek, abychom v dovolené měli dva víkendy, kvůli možnostem dovolené, které si můžu vzít).Prosím, aby se ozývali jen vážný zájemci. Jsem nekonfliktní, přátelská, komunikativní a baví mě moc cestovat. Několikrát jsem takhle s lidmi přes internet byla ve vzdálenějších oblastech a vždy fajn. Těším se na odpověď na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz (Lenka, 29.let).

 5. Ondřej říká:

  Parťák/čka na cestování i volnočasové aktivity v roce 2017

  Ahoj,

  touto cestou hledám někoho na spolucestování v příštím roce, tak i na volnočasové aktivity, víkendové výlety apod. trošku přiměřeně věku. Je mi 26 let, jsem z Ostravy. Co se cestování týká, většinou se snažím využít různých prodloužených víkendů, nebo si vezmu např. 1 týden volna. V tomto roce jsem cestoval po Evropě a snažil jsem se navštívit, ne příliš turisticky atraktivní destinace jako např. Ukrajina, Srbsko apod., ale jsem otevřen jakýmkoli jiným zemím. Většinou jsem cestoval letadlem/vlakem/autobusem a to. Nejbližší naplánovanou cestu mám od 29/1 2017 do 5/2/2017 do Makedonie, Skopje.

  Touto cestou hledám i někoho na trávení volného času nejlépe z Moravskoslezského kraje, ale můžeme vymyslet i něco vzdálenějšího.V případě zájmu se ozvěte na mikulaj.ondrej@gmail.com a můžeme dohodnout detaily.

  Zdravím

  Ondřej

Napsat příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>