Hledám cestovatele

V této sekci máte prostor pro hledání spolucestovatelů.

 1. Wilii říká:

  PCT – Pacific Crest Trail 2018/2019

  Ahoj, je mi 18 let a už vím že chci chci žít život trochu jinak než moji vrstevníci, zatím co všichni mí přátelé hledají kam půjdou na vysokou nebo kam půjdou pracovat já chci cestovat. V září 2017 odlítám pomocí WH programu pracovat do Vancouveru, pro tuhle cestu jsem se rozhodl protože na moje cesty bude třeba výborná angličtina a nějaké ty dolary a tohle je nejjednodušší způsob jak se k tomu dostat jen mojí vlastní zásluhou :) a po roce v Kanadě bych měl být připraven na cestu, nejsem zastánce cestování že si na mapě ukážu na 10 míst kam chci a budu si tam lítat letadlem, jezdit autobusem a chodit na místa které jsou určené pro turisty atd. to vážně ne. maximálně poletím z Vancouveru abych se dostal na jih USA toť vše. a poté už jen „po svých“ nebo stopem a přesně tam chci začít moji cestu a tím bude PCT, o této cestě toužím už mnoho let a neskutečně mě fascinuje. A teď ten problém :D jak jsem již psal všichni mí prátelé se chystají na vysoké či do práce ale na cesty jako já se nikdo nechystá :/ a co je horšího než bolavé nohy a prošlapané boty ? ano je to samota vzhledem k tomu že tato cesta zabere při nejmenším 7–8 měsíců tak se mi moc nechce jít samotnému, neříkám že bych to kvůli tomuhle vzdal, ale když je tu možnost tak to zkusím, jestli se tady nenajde taky nějaká mladá bláznivá cestovatelka která také touží vést svojí cestu životem kam jen bude chtít, mimo všechny škatulky či lidské zásady a chtěla by se mnou podstoupit tuto náročnou pouť.

  Moc se těším na jakékoliv reakce a klidně i rady od lidí kteří toto již akceptovali.

 2. Klara říká:

  Ahoj,

  v dubnu/květnu bych ráda jela na Bali nebo do Thajska. Délka 2-3 týdny, nemůžu jen na přelomu měsíce. Plán: památky,výlety, jídlo a relax:). Přidá se někdo?

  Klára (31)

  • Pavel říká:

   Ahoj Kláro, přesně tyhle dvě lokality mě a možná ještě mou kamarádku taky zajímají. Relax, přírodní krásy.

   Pavel (39)

 3. Marcela říká:

  Ahoj,
  taky hledám cestovatele po Česku na víkendové a prázdninové výlety
  (a nejen po Česku). Marcela 50+ trecime@seznam.cz

  • Milan říká:

   Ahoj, hledám sympatickou cestovatelku stejně jako ty. Z kterého jsi města .
   Bydlím na Úvalsku u Prahy.
   Pěkný večer .
   Milan

 4. Jana říká:

  Hledám spolucestující na plavbu lodí v květnu v rámci Evropy, podrobnosti zašlu v případě zájmu. Nechci platit za celou kajutu. Věk okolo 60 let. Díky za zájem.

 5. Viera říká:

  Ahoj, hľadám spolucestovateľa do severovýchodnej ČÍNY (Peking, Datong, Xian, Shanghai) cca na 3 týždne v dubnu/květnu 2017. V prípade záujmu o viacej informácií prosím kontaktovať na verak05@yahoo.com

  Ďakujem

Napsat příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>