Hledám cestovatele

V této sekci máte prostor pro hledání spolucestovatelů.

 1. Ondřej říká:

  Parťák/čka na cestování i volnočasové aktivity v roce 2017

  Ahoj,

  touto cestou hledám někoho na spolucestování v příštím roce, tak i na volnočasové aktivity, víkendové výlety apod. trošku přiměřeně věku. Je mi 26 let, jsem z Ostravy. Co se cestování týká, většinou se snažím využít různých prodloužených víkendů, nebo si vezmu např. 1 týden volna. V tomto roce jsem cestoval po Evropě a snažil jsem se navštívit, ne příliš turisticky atraktivní destinace jako např. Ukrajina, Srbsko apod., ale jsem otevřen jakýmkoli jiným zemím. Většinou jsem cestoval letadlem/vlakem/autobusem a to. Nejbližší naplánovanou cestu mám od 29/1 2017 do 5/2/2017 do Makedonie, Skopje.

  Touto cestou hledám i někoho na trávení volného času nejlépe z Moravskoslezského kraje, ale můžeme vymyslet i něco vzdálenějšího.V případě zájmu se ozvěte na mikulaj.ondrej@gmail.com a můžeme dohodnout detaily.

  Zdravím

  Ondřej

 2. Katka, 18 říká:

  Ahoj, v únoru příštího roku chci odjet někam pryč, je mi celkem jedno kam, ale přemýšlela jsem o Švédsku, NZ, nebo třeba i o dobrovolničení v rozvojových zemích. Kamkoliv, jen tak se toulat, pracovat. Minimálně na půl roku.

  Není tady někdo se stejným nebo alespoň podobným plánem?

 3. jan koukal říká:

  Červen Balearské ostrovy na lodi
  Září Kanárské ostrovy na lodi
  info po mailu

  • Jiří Zelenka říká:

   Ahoj muzes mi neco napsat o tech plavbach na lodi s pozdravem Jiří Zelenka

 4. Martina říká:

  Ahoj cestovatelé, je tu někdo, kdo by se rád přidal na plavbu na plachetnici? Zkušenosti nejsou důležité, hlavní je chuť se zapojit do všech činností a zažít, co přijde. Příští rok poplujeme přes Biskaj, kolem Bretaně, do Norska a Dánska. Pokud tě to zaujalo, tak napiš na info@tomaskudela.cz

  • Martina říká:

   Ahoj Jirko, prosím tedy o e-mail na tebe :)

  • Jiří Zelenka říká:

   Ahoj
   Zajímá mě to mužete do meilu napsat vice o cestě
   S pozdravem Jiří

 5. Kačka Králová říká:

  Ahoj, hledám nějakého dobrodruha, který by se mnou v létě vyrazil na Work&Travel do USA .. Je tady někdo takový? Máte s tímto programem někdo zkušenosti?

  • Filip říká:

   Ahoj, přemýšlel jsem nad tým ale nemám s kým jet pokud to myslíš vážně moc rád bych se přidal :) napiš mi na mail filip065@seznam.cz a můžeme se nějak domluvit :) Filip (20)

Napsat příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>