Hledám cestovatele

V této sekci máte prostor pro hledání spolucestovatelů.

 1. Petra říká:

  Ahoj!
  Našel by se tady někdo, kdo by rád viděl krásy severního Vietnamu? Ideálně na motorce, přespávat kde se dá a na každém kroku ochutnávat místní kuchyni? Ráda bych jela cca na tři týdny na začátku září. Nemám úplně představu jak by výlet měl probíhat, ideálně dosti spontánně :)

 2. Deny říká:

  Ahoj, někdo na pouť do Santiaga de Compostela z Porta? Termín kolem konce května, začátkem června. Termín můžeme měnit. cca na 2 týdny. Já 26 let z brna. Jde mi o pohodovou cestu bez spěchu z fyzičkou na tom nejsem suprově takže žádný spěchy.

 3. Luban říká:

  Hledám spolucestující na týden či dva. Chtěl bych se podívat někam do Asie a do Karibiku, začal jsem číst cestopisy a místo teprve vybírám. Měla by to být turistika po památkách a podobně a taky by záleželo na domluvě. Jsem úplní začátečník tak bych ocenil někoho zkušeného a anglicky taky moc neumím. Chtěl bych každý rok někam vyrazit a procestovat celý svět :)

 4. Adela Novakova říká:

  Ahoj, s přítelelem hledáme 2 spolucestovatele na tento podzim 2017 na Island. Plánujeme pobýt 3 týdny, půjčit si 4 wheels auto, spát ve stanu, vařit v ešusu a procestovat bez velkého chvatu, co zajímavého se namane, včetně centra ostrova. Přidáte se někdo? Pokud jste dočetli až sem a zaujalo vás to, kontaktujte mě přímo na mail n.adela@seznam.cz pro bližší info. Díky;)

 5. Martina říká:

  NORSKO – PŘEPLAVBA NA PLACHETNICI
  Ahoj cestovatelé, na naši plavbu na plachetnici z Norska až na Rujánu hledáme aktivní lidi, co mají chuť se přidat do posádky. Zkušenosti se nevyžadují, stačí nadšení prožít společnou cestu! A hlavně nezapomenout, že cesta je cíl :) Více informací na: martinanomind@gmail.com
  TERMÍN: 26.8.-5.9.2017 (10 dní)
  KAPACITA LODĚ: max. 7 členů posádky + kapitán

Napsat příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>