Zažijte Afriku jak jí neznáte

SLAVEK KRAL - afrika (9)

No jo, když spolupořadateloviLowCost Race dáte výzvy z minulých ročníků, tak se nenechá zahanbit.

Jak si stopnout letadlo, loď, policejní auto, koně nebo pašeráky drog? Jaké to je, když vás obklíčí 200 slonů v safari? Jak náročné může být objet Mauritius na kole? Jak přespat u kolemjdoucích Masajů? Jak se dostat na místní svatbu? Jak do televize? Jak překonat malárii? Co dělat v Kibeře (slam)? Jak se dostat na školní divadelní festival? Jak přemluvit děcka aby váleli sudy a zpívali u toho českou hymnu? Jak vypadá dovolená cestovatele?

Dobrovolničení na 7mi různých místech, blesk, bungee jumping nebo řízení trajektu i kamionu a brutal lowcost cestování za účelem poznání místních kultur zažiješ při video-přednášce, která vás namotivuje vyjet teď hned a poznat Svět.

Půl roku stopování, dobrovolničení a kempování po 14ti zemích Afriky. Slávek Král cestuje jinak a jeho neskutečné příběhy vás rozhodně dostanou.

Slávek Král cestuje již 8 let. Za tu dobu stihnul být půl roku v Turecku, rok na Novém Zélandu, rok mu trvala cesta kolem světa, poté jel na půl roku do Austrálie, objel svět stopem ještě jednou a dále stopoval půl roku po Africe. Nepotřebuje moc peněz, cestuje stopem, kempuje a rád dobrovolničí. Jak sám rád říká: „Svět je bezpečné místo pro život, a rozhodně to není takové, jak nám cpou v televizi. Nastopoval jsem přes 115 000 km v 80 zemích světa a 21 státech v USA a lidi mi pořád říkají, že je to nebezpečný.“