Kontakt

FESTIVAL KOLEM SVĚTA V PRAZE

Hledáme dobrovolníky na:
- organizační výpomoc na festivalu
- fotograf festivalu, natáčení videa a střih krátkého videa
- správa facebooku

Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA je největší cestovatelský festival v České republice s více než 15 letou historií. Festivalu v Praze se pravidelně účastní více než 2000 návštěvníků, kteří mají možnost shlédnout více než 70 cestovatelských přednášek v pěti sálech, ochutnají jídlo z 15 exotických restaurací a shlédnou přes 30 výstavních nebo prodejních stánků. Dalšími místy, kde se festivaly konají jsou Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava a České Budějovice.

Plánované termíny festivalů:
10.3.-11.3.2018 – PRAHA, PVA EXPO v Letňanech
10.11.-11.11.2018 – BRNO, Kongresové centrum BVV
24.11.-25.11.2018 – PRAHA, Clarion Congress Hotel Prague ****
2.2.-3.2.2019 – PLZEŇ, Měšťanská Beseda

SPOLUPRÁCE:

Máte zájem se zúčastnit festivalu jako partneři a propagovat své služby nebo produkty? Máte zájem na festivalu vystupovat jako přednášející se svou cestovatelskou projekcí?Pokud ano, zašlete zprávu na adresu info@kolemsveta.cz.

CESTUJEŠ A MÁŠ PŘIPRAVENOU ZAJÍMAVOU PROJEKCI?
Chceš do příštího programu festivalu přispět vlastní přednáškou nebo filmem? Pak nám zašli náhledy kvalitních fotografií, případně odkaz na video, anotaci (5 výstižných vět) a název programu. Uveď také své jméno, adresu, email a telefon. Do festivalového programu zařazujeme pouze 60 minutové prezentace. Díky a těším se na spolupráci, Karel Wolf (info@kolemsveta.cz)