Hledám cestovatele

V této sekci máte prostor pro hledání spolucestovatelů.

 1. Honza říká:

  Západ USA – jaro 2019

  Ahoj, jsme 2 kluci a 1 holka z Prahy ve věku 25-28 let, hledáme slečnu v podobném věku, aby nás bylo víc na cestu (tak akorát na auto) na západ USA.

  Trasu máme hrubě navrženou (chceme navštívit San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, Grand Canyon, Antelope Canyon, Monument Valley, Canyonlands, Arches, Death Valley, Sequoia a Yosemite) na cca tři týdny na jaře 2019. Vše by se samozřejmě doladilo ke vší spokojenosti.

  Máš-li zájem, ozvi se na mail.

 2. Tomáš říká:

  NA PLACHETNICI: Z Islandu na Hebridy a Skotskem do Irska 13.7.-2.8.2018
  Ahoj, na svou náročnou plavbu v proměnlivých a drsných podmínkách severní části Atlantského oceánu hledám členy posádky. Tím se může stát každý dobrodruh i bez zkušenosti s jachtingem. Čeká nás celkem 21 na palubě 12 m plachetnice a tak si musíme všichni rozumět. :) Já jsem jachtařský instruktor a zkušební komisař MDČR, postupně tě naučím, jak se na lodi chovat, jak ovládat plachty, jak se věnovat navigaci… Při plavbě se všichni budeme střídat jak ve směnách u kormidla, úklidu tak i vaření. :D Plujeme na lodi Delphia 40, 4 kajuty, 2 koupelny, naftové topení, odsolovací zařízení, kotevní alarm z vlastního vývoje a další vychytávky. Více o plavbě a o mně na http://tomaskudela.cz/akce_detail.php?title=plan/hebridy2018.def

 3. Klára říká:

  Ahoj,
  hledám parťáka na týden cestování po Čr. Chtěla bych jet vlakem bez bližších plánů. :) Už jsem takhle cestovala, jediné co vím je, že bych chtěla zvládnout kousek Šumavy. Vše záleží na domluvě, proto hledám parťáka lehce flegmatického a těžce optimistického, ať nám to pěkně utíká. :)
  Jakékoliv dotazy zodpovím na emailu umeniumeneni@seznam.cz

  • Aleš říká:

   Ahoj. Našla jsi někoho na tvou plánovanou cestu? Aleš

 4. Vladimír říká:

  Ahoj, hledáme fajn lidi pro doplnění naší posádky na okružní plavbě po „jadranských zátokách“.

  Navštívíme mj. Šibenik, Skradin s vodopády řeky Krky, Murter, Zadar a další…

  Během cesty koupání, paedleboarding, opalování, poznávání pamětihodností
  a gastronomie, možná i canyoning, „ZIP LINE“, relax a jiné kratochvíle.

  Termín: 22.6 – 1. 7. 2018

  Loď OTAC DUJE s kapacitou 26 lůžek ve dvoulůžkových kajutách.
  Každá kajuta vybavena sprchou a WC.

  Stravování: polopenze

  Nalodění: Split, vylodění Omiš
  Doprava: autobus Praha – Split – Omiš – Praha

  Cena: 16 500,- Kč
  Cena obsahuje: 7 x ubytování na lodi
  7 x polopenzi
  Pobytový poplatek
  Autobusovou dopravu * (* možná individuální doprava – cena bude adekvátně upravena )

  Rádi přivítáme a doplníme náš kolektiv o usměvavé, pohodové a pozitivní přátele, kteří vyhledávají podobné prožitkové aktivity.

  Pokud jste se ještě nerozhodli, kam, s kým a jak strávit svoji dovolenou, pojeďte s námi, nebudete litovat!

  Bližší info obratem na e-mail provaznik.vladimir@seznam.cz nebo tel.: 603 985 640
  Vladimír

 5. Pepa říká:

  Čauky všem cestovatelům! Já (29) a kamarád (23) hledáme 2-4 spolucestovatele na trip do Chorvatska. Jedná se o oblast Tisno v období 11.7 – 19.7. Chceme doplnit auto (máme vlastní) i apartmán (který máme zarezervovaný přes booking), ale hlavně prostě nechceme jet jen ve dvou. Hledáme ideálně nějaké dobrodružné baby, ale budeme rádi i za kohokoliv, kdo prostě jen umí pořádně utáhnoutJ Na náplni „dovolené“ pevně netrváme, ale chtěli bysme dát nějaké tripy po Chorvatsku, chill na plážích a jeden hudební festival (HotB). My oba jsme z Mladé Boleslavi a rádi bysme si tě/vás před odjezdem proklepli (sešli se), jen abysme věděli, že ten týden společně v klidu dáme. Pokud máte zájem, chcete fotky apartmánu nebo nějaké dodatečné info, tak pište klidně tu anebo na můj tel. 732908558.

Napsat příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>