Hledám cestovatele

V této sekci máte prostor pro hledání spolucestovatelů.

 1. Tomáš říká:

  Ahoj Tamaro,

  Napiš mi prosím tě tvůj e-mail a info zašlu. Ještě mám v posádce 2 místa. Tomáš

  • Tamara říká:

   Ahoj Tome, můj email je tami@seznam.cz. Už se těším na společnou plavbu!

 2. Michal říká:

  Ahoj, hledám fajn hezkou slečnu, která by letěla se mnou na Seychelly na ostrov La Digue, je to na 19 nocí (15.7. – 5.8.2018), ubytování pro dva je zaplaceno se skvělou snídaní (platím celé já), takže stačí jen sehnat letenku (cca 23 tisíc). Dotazy atd. na email: nebo 732660666. Díky Michal

 3. Gabriela říká:

  Dobrý deň, hľadám spolucestovateľa/ku na Havajské ostrovy v polke září/septembra. Na Havaji by som chcela stráviť mesiac. Poprípade aj kratšie. Ak máš záujem tak sa ozvi budem sa tešiť na kohokoľvek :)

 4. Tomáš říká:

  Ahoj, plánuji expedici na Island na plachetnici.

  Poplujeme v termínu 30.5.-21.6.2018 z Bergenu se zastávkou na Shetlandských a Faerských ostrovech až na Island v proměnlivých a drsných podmínkách severního Atlantského oceánu.

  Plavba je určena pro všechny, kteří jsou dobrodružného ducha a chtějí se stát posádkou. Zkušenosti nejsou důležité, může to být i TVOJE první plavba v životě. Důležitá je chuť něco takového zažít, aktivně se zapojit do všech činností a postupně se naučíš kormidlovat, navigovat, zažiješ střídání hlídek a mnoho dalšího. Čeká nás plavba starou vikingskou trasou. Plavba bude však velmi náročná, pokud máš zájem napiš mi na info@tomaskudela.cz a já ti dám bližší info.

  Poplujeme na: Loď Delphia 40, 4 kajuty, 2 koupelny, naftové topení, odsolovací zařízení, kotevní alarm z vlastního vývoje a další vychytávky. Kapacita lodi je 8 osob.

  • Tomara říká:

   Ahoj Tome, můžeš mi poslat bližší info? Tamara

 5. František Prokop říká:

  Skotsko 3. srpna až 19. srpna
  Zdravím,
  máme ještě volná místa v devítimístném minibusu. Bude to takový pohodový výlet pro cestovatele, kteří chtějí poznat krásy této země jinak než organizovaně s cestovkou a nevadí jim bydlení pod stanem. Zvlášť dobře si to užijí milovníci přírody, historie a náruživí fotografové. Budeme projíždět přes skotskou vysočinu na sever a při pobřeží dále na západ, pak na ostrov Skye a zase při pobřeží na jih. Je to taková okružní jízda, ale budeme zastavovat na zajímavých místech a dělat výlety po okolí.

  frantisek.prokop(zavináč)puffin.cz

Napsat příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>